چهارشنبه ١٣ فروردين ١٣٩٩ - 
1 2 3
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 7033
 بازدید امروز : 372
 کل بازدید : 1261788
بروزرسانی
تاریخ آخرین بروز رسانی:1398/06/12
صفحه اصلي > خبر 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت تحقیقات و فن آوری

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه: توجه به تولیدات علمی باکیفیت، یکی از اصلی ترین سیاست های دانشگاه است/ اسامی برگزیدگان بیستمین جشنواره ابوریحان

 

 

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه با اشاره به این که تحقیقاتی اثر گذار است که از کیفیت کافی برخوردار باشد، گفت: امروز جهت گیری پژوهش دانشگاه به سمتی در حال حرکت است که بتواند مشکلی از مرم و نظام سلامت مرتفع کند.

دکتر افشین زرقی در بیستمین جشنواره ابوریحان بیرونی که صبح روز دوم دیماه در تالار امام خمینی(ره) دانشگاه برگزار شد، با اشاره به این که تحقیقاتی اثر گذار است که از کیفیت کافی برخوردار باشد اظهار کرد: امروز جهت گیری پژوهش دانشگاه به سمتی در حال حرکت است که بتواند مشکلی از مردم و نظام سلامت مرتفع کند.

 وی با اشاره به این که در سایه پژوهش های اثرگذار دانشگاههای نسل سوم متولد می شوند، خاطرنشان کرد: تولید علم، اختصاص بودجه و زیرساخت های پژوهشی و نیروی انسانی در افزایش کیفیت تولیدات علمی اثرگذار هستند.

دکتر زرقی با بیان این که شیب تولیدات علمی رو به افزایش است به افزایش میزان تولیدات علمی، مقالات منتشر شده درپایگاههای معتبر علمی، شاخص ارجاعات و همکاری های بین المللی اشاره کرد.

وی از رشد ۲,۵برابری تولیدات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی طی شش سال اخیر خبردادو گفت: تولیدات پژوهشی دانشگاه در پایگاه معتبر ISIنیز از نظر کمی رشد قابل توجهی داشته است، دانشگاه در این حوزه رشد سه برابری داشته است به شکلی که این آمار تاپایان سال ۲۰۱۸از مرز ۳۰۰۰مقاله عبور کرده است.

  معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه اظهار کرد: ۸۵درصد رشد تولیدات علمی در پایگاه معتبر ISIنشان از ضرب آهنگ تند دانشگاه  در حوزه تولیدات علمی بین المللی دارد.

 ارتقای کیفی و نگاه به تولیدات علمی مترقی یکی از اصلی ترین سیاست های دانشگاه 

 .دکتر زرقی با اشاره به این که ایران در سالی که گذشت با انتشار ۵۴  هزار مقاله در کشور جایگاه اول رشد تولیدات علمی در منطقه را از آن خود کرد، گفت: دانشگاه نبز با انتشار ۳۵هزار مقاله از جایگاه ویژه ای  برخوردار است.

  به گفته معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه: ارتقای کیفی و نگاه به تولیدات علمی مترقی یکی از اصلی ترین سیاست های دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی است.

  وی افزایش استنادات و شیب تند ارجاعات به مقالات دانشگاه را نشان از کیفیت بالای فعالیت های پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی دانست و گفت: استناد به ۱۰درصد مقالات دانشگاه رشد نیست، پرش است.

دکتر زرقی در ادامه با اشاره به این که ۴,۵درصد مقالات با همکاری های بین المللی انجام شده است، از کسب جایگاه دوم کشوری دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و رشد کمی ۳۳درصدی در حوزه پژوهشی خبرداد.

  معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه با تاکید بر این که جذب اعضای  هیئت علمی برای افزایش رشد پژوهشی دانشگاه یکی از ضروریات است، خاطرنشان کرد: امروز دانشگاه با چاپ ۲۵هزار مقاله که ۱۵هزار مورد آن مربوط به شش سال اخیر می شود به بیداری پژوهشی دست یافته است.

دکتر زرقی در ادامه با بیان این که دانشگاههایی که رتبه های پایین تر از ۱۰۰۰در نظام رتبه بندی وبومتریکس کسب می کنند، دانشگاه بین المللی محسوب می شوند، گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با کسب رتبه ۸۱۹در جایگاه بین المللی قرار دارد که در مقایسه با سال گذشته نیز رشد قابل توجهی داشته است.

کسب رتبه ۵۲۷در لایدن، نشان از رشد عملکرد پژوهشی دارد

وی همچنین به ارتقا دانشگاه در نظام رتبه بندی کیفی لایدن اشاره کرد و گفت: امسال دانشگاه در این نظام نیز با کسب رتبه ۵۲۷بالاترین رتبه تاریخ دانشگاه را از آن خود کرد.

دکتر زرقی خاطرنشان کرد: مقایسه عملکرد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در رتبه بندی سالهای گذشته لایدن نشان از رشد عملکرد پژوهشی دانشگاه دارد.

وی با اشاره به این که رتبه بندی دانشگاهها بر اساس الگوریتم های بسیار پیشرفته و اصول منحصرا علمی و  شاخص های پیشرفته علم سنجی انجام می شود از ۱۰۷پله در وبومتریکس،  ۷۴پله صعود در نظام رتبه بندی لایدن و ارتقا قابل ملاحضه در نظام های رتبه بندی شانگهای و تایمز خبر داد.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه اجرای برنامه جامع توانمند سازی اعضای هیئت علمی را یکی از مهمترین اقدامات دانشگاه برای افزایش رشد علمی و پژوهشی دانشگاه ذکر کرد و گفت: این برنامه با برگزاری ۲۰۰۰کارگاه توانمند سازی فیزیکی و مجازی در معاونت تحقیقات فناوری دانشگاه طراحی و اجرا شد.

معاونت تحقیقات و فناوری محدودیتی برای طرح های واحد های تحقیقات و توسعه علوم بالینی ندارد

دکتر زرقی به ترسیم و طراحی کوریکولوم آموزش پژوهشی دردانشگاه اشاره کرد و اظهار کرد: در سالی که گذشت سه بیمارستان اختر، لبافی نژاد و مهدیه به تیم واحد تحقیقات و توسعه علوم بالینی پیوستند. وی افزود: معاونت تحقیقات و فناوری سقفی برای این واحدها قائل نمی شود و تمامی طرح های تحقیقاتی این واحدها را به تصویب و اجرا نزدیک می کند.  

  وی با بیان این که ۲۱مجله در دانشگاه نمایه می شود، توضیح داد: سالی که گذشت افتخاری برای مجلات اتفاق افتاد، به طور مثال مجله دندانپزشکی جزو مجلات Q۱منطقه شد و یا برخی مجلات درپایگاههای ISI   واسکوپوس قرار گرفتند.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه با اشاره به طراحی واختصاص ۱۲گرنت  پژوهشی، بدون توجه به نام، منشا، دانشکده و مرکز در معاونت پژوهشی دانشگاه، توضیح داد: امسال دو گرنت  ویژه با عنوان همتاپروری و پزشک پژوهشگر به این مجموعه اضافه شده است.

 دکتر زرقی با تاکید بر این که دانشگاه در حوزه پژوهش های دانشجویی نیز پیشرو است، اظهار کرد: معتقدیم دانشگاه به دانشجویان تعلق دارد و به هر میزان در حوزه ارتقا دانشجویی هزینه شود، سرمایه گذاری انجام شده است.

 وی انجام ۴۶۶مقاله دانشی، ارائه ۴۵۰طرح تحقیقاتی و کسب مقام اول به مدت شش دوره در جشنواره علوم تحقیقاتی رازی را نشان از حضور اثر گذار دانشجویان این دانشگاه درعرصه  علم و پژوهش دانست.

 وضعیت مطلوب دانشگاه در حوزه کتاب و کتابداری یکی دیگر از مواردی بود که معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه به آن اشاره کردو گفت: بیشترین آمار مربوط به چاپ، خریداری و مطالعه کتاب متعلق دانشگاه است، به شکلی که نتیجه این فعالیت های ارزشمند منجر به دریافت رتبه اول کتابخانه مرکزی و مدیریت منابع علمی به دانشگاه شد.

پژوهشکدههای  چشم و علوم اعصاب راه اندازی می شود

رییس بیستمین جشنواره ابوریحان در ادامه از اجرای شش طرح کوهورت با حمایت های وزارت بهداشت دردانشگاه خبر داد.

 نظام ثبت بیماری ها از دیگر مواردی بود که دکتر زرقی به آن اشاره کرد و گفت: در دانشگاه ۲۵طرح ثبت بیماری ضمن تعریف ۵۳پروپوزال در حال اجراست  که در مقایسه با سالهای گذشته رشد چشمگیری داشته است.

 معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در بخش دیگری به مواردی نظیرتدوین نقشه تمایز پژوهشی دانشگاه و ماموریت مداری اشاره کرد وگفت: دانشگاه با کمک این نقشه تمایز قله ها را شناسایی و بر اساس آن حرکت می کند.

 راه اندازی دو پژوهشکده چشم و علوم اعصاب در اسفندماه سالجاری از جمله مواردی بود که رییس بیستمین جشنواره ابوریحان به آن اشاره کرد و گفت: این مهم یکی از دستاورد اجرای نقشه تمایز در راستای شناسایی نقاط قوت در دانشگاه است.  

 به گفته وی: دانشگاه در حوزه فناوری به دنبال تبدیل شدن به دانشگاه نسل سوم است به این معنی که علم و دانشی که تا به امروز در دانشگاه تولید شده باید به سمت فناوری حرکت کند.

دکتر زرقی با اشاره به فعالیت های واحد های مدیریت فناوری، شورای فناوری، شورای مرکز رشد، کمیته های مالکیت فکری، آموزش فناوری، تجاری سازی و امور فناوری دانشجویی، یادآور شد: شناسایی فناوران مهمترین هدف و رسالت این واحدهای علمی و تحقیقاتی است.

حمایت، هدایت و نظارت محور اصلی فعالیتهای معاونت تحقیقات و فناوری 

 وی با تاکید براین که دانشگاه همواره با هدف حمایت، هدایت و نظارت فعالیت های فناورانه انجام می دهد، خاطرنشان کرد:  باید ایده به گونه ای طراحی شود که خروجی آن محصول باشد و در نهایت پژوهش مشکلی از مشکلات نظام سلامت را مرتفع کند.

 معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه به فعالیت ۵پنج مرکز رشد در دانشگاه اشاره کرد و گفت: در این مراکز رشد ۷۷واحد فناور،۸۰شرکت دانش بنیان، ۴۶محصول تجاری با حضور ۲۴۸فرد متخصص پژوهشی های کاربردی منحصر بفردی ارائه می دهند.

 دکتر زرقی  از رونمایی محصولات پژوهش محور با پیوست های علمی در دانشگاه خبر داد و به رونمایی از استخوان مصنوعی و داروی کشنده سلول های سرطان مغز اشاره کرد و یادآور شد: فناوری در امتداد علم است، همانطور که این محصولات فناورانه به پشتوانه دهها مقاله رونمایی شدند.

 اختصاص ۱۷  درصد سهم پرشین البرز، اعطای ۴,۵میلیارد وام به فناوران از دیگر مواردی بود که معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در راستای حمایت از فناوران توضیحاتی درباره آن ارائه داد.

 وی شکل گیری کمیته مالکیت فکری، ثبت ۱۳۶اختراع داخلی و اضافه شدن  ۲۱پتنت فناوری را از دیگر اقدامات حوزه  معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه ذکر کرد و ترویج و توسعه فرهنگ پژوهش و فناوری در کشور را ضروری دانست.

 رییس بیستمین جشنواره ابوریحان خاطرنشان کرد: واژه علم بهتر است یا ثروت باید به واژه علم بهتر است با ثروت تبدیل شود.

 دکتر زرقی تشکیل ستاد کارآفرین در دانشگاه را اقدامی موثر برای پیشبرد اهداف پژوهشی دانشجویان با نظارت اسانید دانست و در بخش دیگری به حمایت های فیزیکی و تجهیزاتی دانشگاه از فناوران و شرکت های دانش بنیان اشاره کرد.

برترین آزمایشگاه مرجع در اختیار دانشگاه است

 معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه گفت: دانشگاه با دراختیار داشتن یکی از برترین آزمایشگاه مرجع  در کشور زیرساخت های ارزشمندی با ارائه خدمات متمرکز و گسترده برای انجام فعالیت های پژوهشی فراهم آورده است. وی گفت: در این آزمایشگاهها  پنج هزارو ۱۱۶خدمت با ۵۰درصد تخفیف در اختیار دانشگاه قرار دارد.

 دکتر زرقی با بیان این که بدون همکاری دانشگاههای فنی نمی توان حرکت روبه جلو داشت، از انعقاد تفاهم نامه با دانشگاههای صنعتی امیرکبیر و خواجه نصیرالدین طوسی خبر داد.

 آماده سازی نسخه پارک فناوری از دیگر مواردی بود که معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه به آن اشاره کرد و تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در حوزه فناوری در سال آینده جهش های خیره کننده خواهد داشت.

 دکتر زرقی در پایان با بیان این که جشنواره ابوریحان بیرونی برای ششمین سال متوالی در دانشگاه برگزار می شود اظهار امیدواری کرد که غنای این جشنواره  ملی و بین المللی در سالهای آتی افزایش یابد.

اسامی برگزیدگان بیستمین جشنواره ابوریحان بیرونی به شرح زیر است: 

دانشکده، مرا کز تحقیقات و واحد توسعه و تحقیقات بالینی منتخب

دانشکده منتخب: دانشکده فناوریهای نوین پزشکی

مرکز تحقیقات برگزیده:

مرکز تحقیقات علوم اعصاب

واحد توسعه و تحقیقات بالینی منتخب:

واحد توسعه و تحقیقات بالینی مرکز پزشکی آیت الله طالقانی

منتخب بین المللی

پروفسور سیامک بهرام استاد دانشگاه و پزشک بیمارستانPUPH، رئیس گروه ایمونولوژی بیمارستان های پزشکی، وآموزشی دانشگاه استراسبورگ فرانسه، رئیس مرکز تحقیقات دانشکده پزشکی، ۴۸: H. index، تعداد مقالات: ۱۳۳و تعداد استنادات: ۹۱۵۷

منتخب ملی

دکتر نیما رضائی استاد ایمنی شناسی پزشکی از گروه ایمونولوژی، دانشکده پزشکی و مرکز تحقیقات نقص ایمنی کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران دارای  ۵۲:H. index، تعداد مقالات: ۷۲۸و تعداد استنادات: ۱۱۱۹۰

پژوهشگران منتخب

دکتر حمیدرضا حاتم آبادی دارای مرتبه علمی استاد از گروه آموزشی بالینی دارای دکترای تخصصی پزشکی/ طب اورژانس

گروه طب اورژانس، دانشکده پزشکی

دکتر میرداود عمرانی دارای مرتبه علمی استاد از گروه آموزشی پایه، دکترای تخصصی Ph.Dژنتیک پزشکی از مرکز تحقیقات سلول های بنیادی دستگاه ادراری تناسلی

دکتر فروزان آتش زاده شوریده دارای مرتبه علمی دانشیار از گروه آموزشی بالینی دارای دکترای تخصصیPh.Dپرستاری دانشکده پرستاری و مامایی

دکتر داود بشاش آلانق دارای دکترای تخصصیPh.Dخون شناسی دارای مرتبه علمی  دانشیاراز گروه آموزشی پایه دانشکده پیراپزشکی آزمایشگاهی و بانک خون

دکتر عیسی خواهشی بناب دارای مرتبه علمی استادیاراز گروه آموزشی بالینی، دکترای تخصصی پزشکی / بیماریهای قلب و عروق

مرکز تحقیقات قلب و عروق

دکتر سمیرا محمدی یگانه دارای مرتبه علمی استادیار از گروه آموزشی پایه دارای دکترای تخصصیPh.Dزیست فناوری پزشکی

دانشکده فناوریهای نوین پزشکی

فناور منتخب

دکتر فرزاد کبارفرد  استاد شیمی داروئی ، دانشکده داروسازی بنیانگذار شرکت دانش بنیان مبتکران

مقاله منتخب

عنوان مقاله “ Effect of ultrasound treatments on functional properties andstructure of millet protein concentrate ”Nazari, B.a, Mohammadifar, M.A.b, Shojaee-Aliabadi, S.a, Feizollahi, E.a, Mirmoghtadaie, L.a*مجلهUltrasonicsSonochemistryMarch ۲۰۱۸Impact fa ۷,۲۷۹

نویسنده دکتر لیلا میرمقتدایی دکترای تخصصیPh.Dعلوم و صنایع غذایی از دانشکده تغذیه و صنایع غذایی

کتاب منتخب

کتاب برگزیده با عنوان فیزیکال فارماسی و علوم دارویی و ترجمه و گردآوری دکتر رضا ابوفاضلی از دانشکده داروسازی، مرکز تحقیقات فناوری پروتئین

مجله منتخب

مجله علمی- پژوهشی علوم تغذیه و صنایع غذایی ایران Iranian Journal of Nutrition Sciences and Food Technology

محل انتشارانستیتو تحقیقات تغذیهای و صنایع غذایی کشور به سردبیردکتر تیرنگ نیستانی

دانشجویان منتخب

جمال رحمانی دانشجوی دکترای تخصصی علوم تغذیه از دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی

دکتر علی صفایی دستیار تخصصی داروسازی بالینی از دانشکده داروسازی

اعضاء هیأت علمی دانشگاه دارای  H-Indexمعادل  ۲۵و بالاتر با ارجاعات بالای  ۱۰۰۰و حذف خود استنادی در پایگاهScopus

تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۸

دکتر فریدون عزیزی از پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم دکترای فوق تخصصی بالینی / غدد درون ریز و متابولیسم

بالغین با مرتبه علمی استاد ممتاز، تعداد مقالات: ۱۱۶۳، ارجاعات: ۱۸۳۱۷، ، ۵۷: H-Index، ارجاع به ازای هر مقاله: ۱۵/۷۴

دکتر پروین میرمیران از مرکز تحقیقات غدد درون ریز و متابولیسم دارای دکترای تخصصیPh.Dعلوم تغذیه با مرتبه علمی: استاد

 و تعداد مقالات: ۴۳۷و ارجاعات: ۶۵۹۶دارای ۴۰: H-Index  ،ارجاع به ازای هر مقاله: ۱۵/۰۹

دکتر محمدرضا زالی از مرکز تحقیقات بیماری های گوارش و کبد دکترای فوق تخصصی بالینی / گوارش و کبد بالغین دارای مرتبه علمی: استاد تعداد مقالات: ۵۷۵، ارجاعات: ۶۵۸۰دارای ۳۹: H-Index، ارجاع به ازای هر مقاله: ۱۱/۴۴

دکتر محمدرضا مسجدی از دانشکده پزشکی دکترای فوق تخصصی بالینی / بیماری های ریه دارای مرتبه علمی: استاد، تعداد مقالات: ۲۹۲و ارجاعات: ۴۶۰۹۳۱: H-Index، ارجاع به ازای هر مقاله: ۱۵/۷۸

دکتر حمید احمدیه از مرکز تحقیقات چشم دارای دکتری تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) / ویتره و رتین با مرتبه علمی: استاد

تعداد مقالات: ۱۷۵، ارجاعات: ۶۶۹۴و دارای ۳۰: H-Index، ارجاع به ازای هر مقاله: ۳۸/۲۵

دکتر مهدی هدایتی از پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم دارای دکترای تخصصیPh.Dبیوشیمی دارای مرتبه علمی: دانشیار، تعداد مقالات: ۴۶۰، ارجاعات:  ۳۹۹۶و ۲۸: H-Index، ارجاع به ازای هر مقاله: ۸/۶۸

دکتر ابوالحسن احمدیانی دارای دکترای تخصصیPh.Dداروسازی / داروشناسی با مرتبه علمی استاد، تعداد مقالات: ۱۶۴

ارجاعات: ۳۰۰۰، ۲۸: H-Index، ارجاع به ازای هر مقاله: ۱۸/۲۹

 دکتر فرشته معتمدی با مرتبه علمی استاد  از مرکز تحقیقات علوم اعصاب، دکترای تخصصی/ ) (Ph.Dفیزیولوژی،

تعداد مقالات: ۱۰۰، ارجاعات: ۱۷۹۱، ۲۸: H-Indexو ارجاع به ازای هر مقاله: ۱۷/۹۱

دکتر مسعود سهیلیان از مرکز تحقیقات چشم دارای دکتری تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) / ویتره و رتین با مرتبه علمی استاد تعداد مقالات: ۱۶۳و ارجاعات: ۲۴۷۲دارای  ۲۷: H-Indexارجاع به ازای هر مقاله: ۱۵/۱۶

دکتر افشین زرقی با مرتبه علمی استاد از دانشکده داروسازی دارای دکترای تخصصیPh.Dداروسازی / شیمی دارویی، تعداد مقالات: ۱۶۰، ارجاعات: ۲۱۹۳، ۲۷: H-Indexارجاع به ازای هر مقاله: ۱۳/۷

دکتر فرزاد حدائق دارای دکترای فوق تخصصی بالینی / غدد درون ریز و متابولیسم بالغین با مرتبه علمی: استاد تعداد مقالات: ۲۳۵، ارجاعات۳۹۶۱، ۲۶: H-Index، ارجاع به ازای هر مقاله: ۱۶/۸۵

دکتر شاهین یزدانی از دانشکده پزشکی دکترای تخصصی پزشکی / چشم پزشکی با مرتبه علمی دانشیار تعداد مقالات: ۱۵۲

ارجاعات: ۲۰۶۷، ۲۶: H-Index، ارجاع به ازای هر مقاله: ۱۳/۵۹

دکتر سید امیرمحمد مرتضویان فارسانی دکترای تخصصی/ ) (Ph.Dعلوم وصنایع غذایی با مرتبه علمی: استاد

تعداد مقالات: ۱۴۳، ارجاعات: ۱۸۰۳، ۲۶: H-Index، ارجاع به ازای هر مقاله: ۱۲/۶

دکتر سید امیرمحمد مرتضویان فارسانی دکترای تخصصیPh.Dعلوم وصنایع غذایی با مرتبه علمی استاد، تعداد مقالات: ۱۴۳

ارجاعات۱۸۰۳، ۲۶: H-Index، ارجاع به ازای هر مقاله: ۱۲/۶

دکتر پیام طبرسی از پژوهشکده سل و بیماریهای ریوی دکترای تخصصی پزشکی/ بیماری های عفونی با مرتبه علمی استاد تعداد مقالات: ۲۰۷، ارجاعات: ۳۱۹۹،  ۲۵: H-Index، ارجاع به ازای هر مقاله: ۱۵/۴۵

دکتر علی اکبر ولایتی پژوهشکده سل و بیماریهای ریوی دکترای فوق تخصصی بالینی / عفونی کودکان با مرتبه علمی استاد ممتاز تعداد مقالات: ۲۳۶، ارجاعات: ۲۵۴۹، ۲۵: H-Indexارجاع به ازای هر مقاله: ۱۰/۸

دکتر بهرام کاظمی دمنه مرکز تحقیقات بیولوژی سلولی و مولکولی دکترای تخصصیPh.Dانگل شناسی پزشکی دارای مرتبه علمی استاد، تعداد مقالات: ۲۷۰، ارجاعات: ۲۳۱۶، ۲۵: H-Index، ارجاع به ازای هر مقاله: ۸/۵۷

دکتر عباس بصیری از دانشکده پزشکی دکترای دکترای تخصصی پزشکی / جراحی کلیه ومجاری ادراری تناسلی دارای مرتبه علمی استاد، تعداد مقالات: ۱۷۴، ارجاعات: ۲۰۴۰، ۲۵: H-Indexو ارجاع به ازای هر مقاله: ۱۱/۷۲

دکتر محمد علی جوادی از مرکز تحقیقات چشم دارای دکتری تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) / قرنیه و سگمان قدامی دارای مرتبه علمی استاد، تعداد مقالات: ۱۶۶، ارجاعات ۱۹۹۴، ۲۵: H-Indexو ارجاع به ازای هر مقاله: ۱۲/۰۱

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، در بیستمین جشنواره ابوریحان بیرونی گرنت ملی دکتر فرشته معتمدی به ارزش ۵۰۰میلیون ریال به دکتر مژگان عباسی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعطا شد.

این گرنت بناست هر ساله به یک برگزیده ملی طی فراخوانی اعطا شود.  

 

 


٢١:٢٩ - دوشنبه ٢ دی ١٣٩٨    /    عدد : ٨٦٦٩٥    /    تعداد نمایش : ١٤٤خروج
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.