شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٨ - 
1 2 3
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 6087
 بازدید امروز : 717
 کل بازدید : 1241871
بروزرسانی
تاریخ آخرین بروز رسانی:1398/06/12
صفحه اصلي > خبر 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اولین کارگاه پژوهشی بین المللی مشترک ایران و چین در حوزه دانش اعتیاد

به منظور تعمیق و توسعه همکاری های میان مراکز علمی و تحقیقاتی ایران و چین و در اجرای طرح های مشترک پژوهشی میان محققان دو کشور، اولین کارگاه بین المللی مشترک ایران و چین در حوزه پژوهش های بنیادی و بالینی اعتیاد با حمایت صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور و فرهنگستان علوم چین توسط انجمن علوم اعصاب ایران و مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان میزبان، اواخر مرداد ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

این کارگاه تخصصی مشترک میان محققان و اساتید ایرانی و چینی در راستای توسعه و گسترش همکاری های بین المللی در میان کشورهای منطقه آسیا  برگزار می شود. فراهم آوردن زمینه های تقویت پژوهش های مشترک ترجمانی بالینی و پایه میان پژوهشکده روانشناسی وابسته به فرهنگستان علوم این کشور و مراکز علمی و تحقیقاتی دانشگاه از اهداف برپایی اولین کارگاه مشترک دو کشور در این حوزه است.

مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و انجمن علوم اعصاب ایران در چارچوب سیاست های برنامه ریزی شده، تلاش می کنند تا دامنه اجرای طرح های مشترک پژوهشی بنیادی و بالینی حوزه اعتیاد را میان محققان و اساتید برجسته دو کشور گسترش داده و زمینه را برای بسط همکاری های دوجانبه در عرصه های علمی و تخصصی هر چه بیشتر تقویت نمایند.

این کارگاه تخصصی بین المللی در حوزه دانش اعتیاد با حمایت و همکاری چندین سازمان حمایتی و مراکز علمی و دانشگاهی از جمله صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور، ستاد توسعه علوم و فن آوری شناختی، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی و تهران، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه تهران، دانشگاه فردوسی مشهد و پژوهشکده لیزر و پلاسمای دانشگاه شهید بهشتی به مدت سه روز از بیست و پنجم مرداد ماه در تهران برگزار می شود.

در این کارگاه، سیزده تن از اساتید و محققان برجسته علوم پایه و بالینی ایران و چین آخرین یافته ها و اطلاعات خود در حوزه دانش اعتیاد را به اشتراک می گذارند و در جریان آن زمینه های اجرای طرح های مشترک تحقیقاتی با تشکیل میزگردهای تخصصی نیز مورد بررسی و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

دکتر عباس حق پرست، دبیر و استاد مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه، از تمامی دانشجویان، محققان، اساتید و نخبگان دست اندرکار در حوزه پژوهش های پایه، پیشگیری، درمان و دیگر جنبه های تخصصی دانش اعتیاد جهت شرکت و تبادل نظر در این نشست علمی تخصصی، دعوت به عمل می آورد.

کلیه علاقمندان میتوانند از طریق لینک زیر با تکمیل فرم ثبت نام،بطور رایگان در این کارگاه شرکت نموده و از سخنرانی های علمی آن استفاده نمایند.

https://forms.gle/fkbbSJHxoBP1XF3YA

 


٢١:٥٨ - چهارشنبه ٩ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٨١٢٠٣    /    تعداد نمایش : ١٢٥خروج
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.