دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2 3
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت تحقیقات و فن آوری:

بازدید مدیریت امور فناوری دانشگاه از دانشکده بهداشت

 

 در ادامه بازدید های دوره ای و در راستای توسعه فناوری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در روز سه شنبه مورخ  4/2/97 دکتر حمید رضا مقیمی مدیر امور فناوری دانشگاه به همراه کارشناسان امورفناوریدانشگاهاز دانشکده بهداشت بازدید کردند. در این بازدید ابتدادر جلسه ای با اعضاء محترم هیئت رئیسه دانشکده، دکتر مقیمی اهم  حمایت های مدیریت امور فناوری از اعضاء هیئت علمی و دانشجویان و همچنین فرصت های موجود را مطرح کردند و در خصوص راهکارهای اجرایی آن تبادل نظر گردید. همچنین در این جلسه جناب آقای دکتر رمضانخانی در خصوص پتانسیل های فناوری دانشکده بهداشت و نقاط قوت و ضعف و موقعیت های پیش رو مطالبی ارائه کردند. طرح ایجاد یک مرکز رشد با همکاری دانشکده بهداشت وهمچنین امکان با دانشکده HSE  با توجه به پتانسیل های این دانشکده توسط مدیریت امور فناوری مطرح شد و ضمن استقبال، مورد بحث قرار گرفت.

سپس جلسه ای مشترک با حضور اعضاء فوق و جمعی از اساتید هیئت علمی دانشکده در سالن شهید خوراکیان دانشکده بهداشت  تشکیل گردید که در آن جمع، آقای دکتر مقیمی ضمن معرفی کامل حوزه مدیریت امور فناوری و مراکز رشد دانشگاه، از نقش اساتید در معرفی فناوری به دانشجویان صحبت کرده و در ادامه اعضاء هیئت علمی سوالات خود را در خصوص فناوری و راهکارهای دریافت حمایت های مربوطه در قالب پرسش و پاسخ مطرح کردند و توضیحات لازم ارائه شد.

در انتها آقای دکتر مقیمی ضمن تشکر از استقبال ریاست محترم دانشکده و اعضاء هیئت رئیسه و اساتید محترم هیئت علمی، برای ایشان  آرزوی توفیق روز افزون و افزایش همکاری های  فی ما بین شدند. 

 

 


٠٩:٤٩ - چهارشنبه ٩ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٢٨٠٤    /    تعداد نمایش : ١٩٧خروج
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.
آخرین بروز رسانی:
1397/12/09