سه شنبه ٠١ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت تحقیقات و فن آوری:

بازدید معاون تحقیقات و فن آوری دانشگاه از دانشکده پرستاری و مامایی

مطابق بازدیدهای ادواری معاون تحقیقات و فن آوری دانشگاه از دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی شنبه مورخ 14/12/1395 دکتر افشین زرقی معاون تحقیقات و فن آوری دانشگاه بهمراه دکتر رضایی طاویرانی، مدیر امور پژوهشی و دکتر حمیدرضا مقیمی، مدیر امر فن­آوری از دانشکده پرستاری و مامایی بازدید به عمل آورند. در بخش اول این دیدار دکتر عباس زاده رئیس دانشکده در جمع هیئت رئیسه و مدیران گروه خلاصه­ای از عملکرد پژوهشی دانشکده در سال 1395 را ارائه نمود براساس این گزارش رشد کمی و کیفی محصولات پژوهشی دانشکده به طرز چشمگیری محقق گردیده است.

دکتر زرقی ضمن اظهار رضایت از پیشرفت پژوهشی دانشکده بر ارتقاء کیفی محصولات پژوهشی تأکید نمود و اعلام داشتند که معاونت تحقیقات و فناوری متناسب با روال سنوات گذشته متناسب با عملکرد در سال آتی از فعالیت های پژوهشی و فناوری دانشکده حمایت می نماید.

در ادامه جلسه دکتر زرقی سیاست­های پژوهشی و فناوری دانشگاه را در جمع اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی تبین نمود و آمادگی معاونت در حمایت از فعالیت­های کیفی و فناورانه دانشکده­ها مناسب با توانمندی و ظرفیت آنها اعلام نمود. در جلسه پرسش و پاسخ به سؤالات حاضران پاسخ داده شد و پیشنهادات ارائه شده جهت بررسی کارشناسی جمع آوری گردید.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


١٣:٤٠ - چهارشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٤٣٨٠٧    /    تعداد نمایش : ٧٦٢خروج
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.
آخرین بروز رسانی:
1395/04/19